додому суспільство У Тернопільському обласному перинатальному центрі ” Мати і дитина” народилась трійня

У Тернопільському обласному перинатальному центрі ” Мати і дитина” народилась трійня

533

Потрійне щастя після довгих років чекання. У Тернопільському обласному перинатальному центрі " Мати і дитина"  народилась трійня. Усі – хлопчики, проте не близнюки. Першим малечу побачив тато. Своєю радістю з "Провінційними вістями" поділились обоє батьків.

І було у батька троє синів… Для сім'ї Бабовал з Тернополя це не казка. Так почалась реальна історія їх великої сім'ї.

Ярослав Бабовал, батько трійнят: "Так, щоб трьох хлопців, уявляти було важко, але хотілося дітей завжди. Чекали їх багато років, 13 років прожили в шлюбі без дітей. Але Богу дякувати, вони з'явилися в нас".

Трійня малюків у подружжя Ірини та Ярослава з'явилась на світ 24 червня. На кілька днів швидше, ніж чекали, проте несподіванкою така кількість дітей не була.

Ірина Бабовал, мама трійні:

– Зразу ми взнали, що буде трійня, десь на 6 тижні. А що хлопчики, ми дізнались пізніше. Поступово.

– Чи втішились?

– Так, ми раді були.

Хлопці трійнята, проте не близнюки. Батьки вчаться розрізняти їх з перших днів. Кажуть, колір волосся і риси обличчя різні. Залишилось лише обрати синам імена.

Ірина Бабовал, мама трійні: "Хочемо українськими, але важко трьох хлопців назвати… Вони в нас поки що перший, другий, третій. Хвилинка різниці між ними і вага також 500-100 гр різниці. Вони фактично одинакові в нас".

Ірина Кучер, лікар-неонатолог Тернопільского обласного перинатального центру "Мати і дитина": "Одна дитина важить 1кг 950 г, друга – 2 кг і третій хлопчик 2 кг 100 г. Але не дивлячись на таку масу тіла, діти здорові. Період адаптації пройшов благополучно. Діти припадаються до грудей, смокчуть".

Хлопчикам треба набрати ще трохи ваги, тому другий етап виходжування малеча проходитиме у відділенні недоношених дітей обласної дитячої лікарні. Для медиків перинатального центру "Мати і дитина" це вже друга трійня цього року. Для сім'ї Ярослава та Ірини – перша і поки єдина. Надалі ростимуть і навчатимуться лише разом.

Ярослав Бабовал, батько трійнят: "Спочатку в м'ячик грати, потім на рибалку їздити і так далі… А на рахунок поповнення, подумаємо ще. Підростуть ті, а там будемо бачити".