![vlcsnap-2022-01-11-15h07m59s616](https://tv4.te.ua/wp-content/uploads/2022/01/vlcsnap-2022-01-11-15h07m59s616-640x360.png)
Виставку різдвяних листівок представили у Тернопільському обласному краєзнавчому музеї. Серед них як українські, так і закордонні листівки, якими вітали один одного люди в середині минулого століття. Переглянути виставку можна до кінця січня.
Виставку різдвяних листівок представили у Тернопільському обласному краєзнавчому музеї. Серед них як українські, так і закордонні листівки, якими вітали один одного люди в середині минулого століття. Переглянути виставку можна до кінця січня.