![vlcsnap-2022-08-11-09h40m15s295](https://tv4.te.ua/wp-content/uploads/2022/08/vlcsnap-2022-08-11-09h40m15s295-640x360.jpg)
Саломе, Брунгільда, Батерфляй – на сцені вона була різною, але в житті Соломія Крушельницька завжди залишалась однією – перлиною й голосом українського народу. До 150-річчя від дня народження нашої землячки у Тернопільському обласному художньому музеї презентували міжнародний мистецький проєкт «Соломія». Тут можна насолодитися творами українських митців, які зобразили примадонну на різних етапах її життя, а також посидіти за столиком з помешкання Соломії.