![vlcsnap-2021-05-18-09h53m07s957](https://tv4.te.ua/wp-content/uploads/2021/05/vlcsnap-2021-05-18-09h53m07s957-640x360.jpg)
Мистецтво не має права на існування, якщо воно не побудоване на традиціях. “Барви Великодня” – таку назву має виставка творів образотворчого та декоративно-ужиткового мистецтва різних жанрів, яку днями представили у тернопільському Місійному центрі Редемптористів. Проект поєднав учнів та студентів задля спільної мети – популяризації українського мистецтва і культури, підняття українського духу та збереження традицій!