додому Головні У Тернопільському драмтеатрі покажуть повноцінний різдвяний мюзикл власного виробництва

У Тернопільському драмтеатрі покажуть повноцінний різдвяний мюзикл власного виробництва

692
“Пекельна спокуса”. Вперше у Тернопільському обласному драматичному театрі покажуть повноцінний різдвяний мюзикл власного виробництва. Українські стародавні традиції, колядки та неодмінно перемога над злом – усе покажуть актори на сцені у своїй прем’єрі. Виступати у мюзиклі актори нашого театру будуть під супровід оркестру. Подробиці підготовки музичного спектаклю – дивіться далі.
Тернопільський обласний драматичний театр 7 січня представить нову виставу. Це перший спектакль, який створили саме у нашому театрі. Режисер-постановник В’ячеслав Жила запевняє, вистава буде неймовірною, адже побудували її у жанрі різдвяного мюзиклу, який має назву “Пекельна спокуса”.

Сюжет різдвяного мюзиклу побудований на українських традиціях: з молодіжним вертепом, колядками, присутності нечистої сили та неодмінно з перемогою любові та добра. В’ячеслав Жила говорить, що в Тернополі такий повноцінний мюзикл покажуть вперше.

Музику для різдвяної вистави “Пекельна вистава” написав київський композитор та співак – Юрій Звонар.

У спектаклі беруть участь зірки та молоді актори театру у супроводі оркекстру, а сучасні танцювальні та вокальні номери перенесуть вас в атмосферу незабутніх рідзвяних свят, наголошує та запрошує усіх охочих на прем’єру, режисер- постановник.