додому Головні У Тернопільському драмтеатрі імені Тараса Шевченка стартує новий сезон

У Тернопільському драмтеатрі імені Тараса Шевченка стартує новий сезон

630
У Тернопільському драмтеатрі імені Тараса Шевченка стартує новий сезон. Вже з 10 вересня його відкриють прем`єрою містерії “Ісус – син Бога Живого”. Втретє за свою професійну діяльність гратиме роль Ісуса Христа відомий тернопільський актор Євген Лацік. Як роль головного героя вплинула на актора та як Євген вживався у цю роль – дізнавалась Тетяна Скиба.
Вже місяць актори Тернопільського драмтеатру імені Тараса Шевченка готуються до важливої події – початку театрального сезону. Першу виставу, яку вони планують показати своїм глядачам – містерія “Ісус – син Бога Живого”. Сценічне видовище за біблійними мотивами поставив народний артист України Федір Стригун. Головна роль у ній дісталася Євгену Лаціку. Актор вже втретє за свою професійну діяльність гратиме Ісуса Христа. Він розповідає, образ його героя глибокий, однак жодних складностей у перевтіленні для Євгена не було.
Євген Лацік, грає роль Ісуса: “Я думав, що буде важче, переживав, хвилювався, бо, зазвичай, розповідають, що навколо таких ролей бувають тайни. І не завжди вони можуть бути приємними. Лякають часом. До сьогоднішнього часу скажу чесно та відверто: все спокійно, все легко і з любов`ю так виходить”.

Постановка “Ісус – син Бога Живого”, насамперед, дозволить комусь замислитися над тими слова, які написані в Біблії, а для тих, хто з ними не знайомий – почути вперше та зрозуміти ближче, кажуть актори. А ще вистава не залишить глядача без емоцій. Навіть під час інтерв`ю Євген Лацік не стримує тих почуттів, які у нього викликає розмова про Ісуса та його вплив на актора.

Режисерський сценарій, історії, трактування, різні відео та молитви допомагали Євгену ще більше зрозуміти свою роль. Актор зізнається, ще досі удосконалює свій образ для перегляну глядачів. Для цього він щоденно працює та налаштовується, аби в день прем`єри показати емоції та по-справжньому відтворити ті події, які довелося пережити Христові.

9 вересня в драмтеатрі зроблять допрем’єрний показ містерії “Ісус – син Бога Живого” для родин загиблих військовослужбовців та переселенців. А вже 10 вересня виставу зможуть побачити усі охочі.