Головна Головні У Тернопільській школі-ліцеї №6 учні можуть розраховуватись за обід банківськими карточками

У Тернопільській школі-ліцеї №6 учні можуть розраховуватись за обід банківськими карточками

585

vlcsnap-2015-11-18-18h10m23s351Тепер у Тернопільській школі-ліцеї №6 ім. Назарія Яремчука учні можуть розраховуватись за обід банківськими картками. А кожна 10 порція, сплачена таким чином – безкоштовна! Дитина розраховується карткою за обід у школі, а батьки отримують смс-повідомлення про те, що вона сьогодні їла та на яку суму. Так адміністрація школи намагається допомогти батькам контролювати харчування своїх дітей. Ще одна перевага пластику перед живими грошима – навіть, якщо вона загубиться або її вкрадуть, стороння людина не зможе нею скористатися. 

Уже тиждень учні 6 школи уміють розраховуватись не лише купюрою, а й банківською карткою. Директора закладу зацікавив такий спосіб оплати у школах Польщі, а, повернувшись до Тернополя, вирішив встановити платіжний термінал і у своїй. Оскільки карточки виготовило вже понад 100 осіб – термінал встановили у їдальні безкоштовно.

– За допомогою цих карточок можна розраховуватися в нашій їдальні. На ці карточки батьки можуть закидати гроші, можна використовувати у будь-якому терміналі, які є в магазинах чи оплати за комунальні послуги, якщо діти таке роблять, або за телефонні розмови. Це досить актуально в наш час, – розповів директор Тернопільської школи-ліцею №6 ім. Н. Яремчука Олександр Остапчук.

Щоб отримати картку Юніора, не потрібні гроші, лише дані батьків та 15 хвилин часу. Зараз банк, який обслуговує школярів, проводить акцію – кожен десятий обід, оплачений через термінал – безкоштовний. Наразі такими банківськими послугами користується вже 150 дітей з 3-го до 9-го класу. Поки що школа не відмовляється від паперових грошей та має надію, що незабаром власників карток побільшає. А ті, хто їх вже отримав – бережуть картки, як зіницю ока.

– Для того, щоб не забути пін-код карточки, я її записала на бумажці, – каже учениця 5-А класу Наталя Гудзь.

Учні вчаться користуватися банківськими картками, батьки можуть контролювати витрати, а працівники їдальні мають менше клопотів з видачею решти.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here