додому Головні У Тернопільській школі № 14 ім. Богдана Лепкого відкрили безпечний простір для...

У Тернопільській школі № 14 ім. Богдана Лепкого відкрили безпечний простір для дітей

1422

У Тернопільській школі № 14 ім. Богдана Лепкого відкрили безпечний простір для дітей. Його облаштували в межах проєкту благодійного фонду “Карітас” “Стійкість та розвиток”. Це – кімната для тренінгів, психологічних розвантажень та занять. Але щоб потрапити на відкриття кімнати безпечного простору, дітям потрібно було пройти квест. Як вдалося школярам подолати завдання та потрапити у кімнату безпечного простору, дізнавався наш – Назарій Голуб.

Щоб потрапити до кімнати безпечного простору, дітям потрібно було пройти квест, який називається “У пошуках острова щастя”.

Діти у ролі піратів відправилися на своїх уявних човнах на різні локації, де за правильні відповіді отримували монети. Ось на одній із локацій у кабінеті директорки школярі відгадують загадки. Якщо учням головоломку не здужати, то вони можуть скористатися підказкою золотої рибки.
Останнє завдання квесту – більш рухливе. У спортивному залі діти позмагалися між собою у влучності. Учениця 7-го класу Софія успішно подолала усі етапи і поділилась враженнями.

Після усіх завдань діти отримали ключі, якими змогли відчинити двері у кімнату “Острова щастя”.

Менеджер проєктів “Карітас Україна” Марина Мартиненко зауважує – такі проєкти є важливими у період війни і благодійний фонд планує далі розширювати таку роботу в Тернопільській області.

Тернопільська школа № 14 ім. Богдана Лепкого стала другим освітнім закладом в Тернополі, де відкрили безпечний простір. Незабаром “Острови щастя” з’являться і у інших школах Тернополя, запевнила очільниця проєкту.