додому Головні У Тернопільській сесійній залі відбулася презентація проєкту «Мери за економічне зростання»

У Тернопільській сесійній залі відбулася презентація проєкту «Мери за економічне зростання»

695
У Тернополі презентували проєкт, який допоможе розвинути і покращити місто. Саме у рамках цієї ініціативи будуть відбуватися тренінги та заходи із обміну досвідом. Згодом, нові знання допоможуть розробити інноваційні стратегії, а також сприятимуть розробці програм місцевого економічного розвитку, стратегічного мислення та підвищенню стійкості міста. Більше про це знає наша знімальна група.

У Тернопільській сесійній залі відбулася презентація проєкту “Мери за економічне зростання”. На представлені керівник програми разом із владою міста обговорили портфоліо покращення громади, розробленого саме для Файного.

“Починаючи з 2019 року, Тернопіль активно працював з нашим проєктом, з проєктом закономірного зростання. За цей рік нам вдалося реалізувати дуже багато. Я дуже дякую вам, Мустафа, завдяки вашим консультаціям, вашим фінансуванням, завдяки вашій підтримці, ці проекти були реалізовані”, – сказав Сергій Надал, мер Тернополя.

Міста, які долучаться до проєкту, матимуть змогу взяти участь у тренінгах і заходах із обміну знаннями щодо розробки нових стратегій. Ці заходи сприятимуть економічному розвитку та підвищенню стійкості міста.

“Можливість перша – це навчитися новітнім практикам, новітнім методам управління міським розвитком. По-друге міста, які беруть участь в цьому проекті, я згадав, що їх понад 400, приємно, що понад 200 з них, тобто половина, це міста саме українські”, – зазначив Мустафа Саіт-Аметов, керівник Програми з розвитку регіонів UNDP в Україні.

Мустафа Саіт-Аметов розповідає, у межах цього проєкту реалізовують програми, які пов’язані із відновленням, розвитком громад та міст.

“Мені дуже і дуже приємно, що всього в Україні було вибрано два міста: це Миколаїв та Тернопіль, і відповідно ці два міста стають піонерами, які ідуть попереду, створюють приклад і досвід для наслідування іншими муніципалітетами”, додав Мустафа Саіт-Аметов.

Програма “Мери за економічне зростання” був започаткований за фінансування Європейського Союзу ще у 2017 році для підтримки мерів та муніципалітетів у країнах Східного партнерства. А з 2021 року проєкт реалізовується програмою розвитку від ООН.