додому Головні У Тернопільській обласній філармонії провели благодійний аукціон та концерт “Ми єдині і...

У Тернопільській обласній філармонії провели благодійний аукціон та концерт “Ми єдині і Україна у нас одна!”

417
Столітня борщівська вишиванка, ікони чи 3-D макет літака “Мрія”. У Тернопільській обласній філармонії провели благодійний аукціон та концерт “Ми єдині і Україна у нас одна!”. Виручені гроші з продажу, а це близько двох мільйонів гривень, передали на потреби військових. Більше про добрі справи – заради перемоги – далі.
“Ми єдині і Україна у нас одна!” – із такою назвою у Тернополі відбувся благодійний концерт на підтримку ЗСУ. На заході виступили відомі українські артисти.
Ганна Василенок, речниця Тернопільської обласної військової адміністрації, каже: “Ця ініціатива артистів заслужених та народних – Павла Дворського, Тоні Матвієнко, які звернулися до нас, Дмитра Андрійця, про те, що хочуть провести такий концерт. Всі виручені кошти за квитки вони передають на Збройні Сили України”.

На концерті також провели благодійний аукціон. Серед лотів – оригінальні вироби ручної роботи, картини відомих художників, речі з передової, перетворені на ексклюзивні витвори мистецтва.

Один з лотів – картина харківського художника Юрія Клапоуха. На ній він зобразив тернопільських артилеристів. Над своєю роботою митець працював більше трьох тижнів.

На благодійному заході “Ми єдині і Україна у нас одна!” зібрали близько двох мільйонів гривень. Ці гроші підуть на підтримку військових, зокрема тернопільської 105 окремої бригади територіальної оборони. Також на частину цієї суми закуплять систему протиповітряної оборони для нашої області.