додому Головні У спільній молитві за воїнів та Україну об’єднались школярі, вчителі та батьки...

У спільній молитві за воїнів та Україну об’єднались школярі, вчителі та батьки Тернопільської школи №13 імені Андрія Юркевича

460

У Тернопільській загальноосвітній школі №13 імені Андрія Юркевича у час Великого посту провели Хресну дорогу. Школярі, педагоги та батьки спільно молилися за мир в нашій країні та відважних українців – тих, хто героїчно загинув та тих, хто продовжує стояти на захисті держави.

До спільної молитви долучилися школярі навчального закладу, вчителі та батьки.

“Сьогодні учні спільно покажуть захід, який передує Великодню, це є наше збереження українських традицій. А також збереження цього стовпа віри і духовності”, – зазначив Руслан Вавричук, директор Тернопільської ЗОШ №13 ім. Андрія Юркевича.

Учасники заходу переконані: на сьогодні захисники мужньо працюють на фронті, а ті, хто в тилу, мають допомагати їм різними способами. Відтак, цього дня у навчальному закладі вирішили об’єднатися саме в молитві. Через Хресну дорогу кожен роздумував над шляхом Ісуса Христа на Голгофу, над Його стражданнями. А ще школярі, вчителі та батьки згадували в молитві про тих, кому вдячні та хто потребує неабиякої підтримки.

“Я буду молитися за мир. За тих наших Героїв, які померли. І все. Я за Ісуса, і за всіх померлих воїнів”, – розповіла учениця Вікторія.

“Хочемо пожертвувати цю хресну дорогу за всіх людей, які постраждали, які страждають від цієї війни. Просимо Бога, аби був з нами, помагав нам, тому ми вирішили з учнями та батьками провести такий захід”, – додала Надія Кульчицька, вчителька початкових класів.

“Молитва – є саме тим засобом, який допомагає пережити важкі моменти нашого життя. Особливо зараз, у найважчі моменти, які переживає наша країна”, – зазначив отець Степан, священник Тернопільсько-Зборівської архиєпархії УГКЦ.

Окрім молитви, у період повномасштабної війни в Тернопільській загальноосвітній школі №13 імені Андрія Юркевича на підтримку українських захисників проводять різноманітні благодійні заходи. До прикладу, школярі організовують ярмарки з солодкою продукцією чи виготовляють листівки для воїнів.