![vlcsnap-2022-10-17-15h53m26s743](https://tv4.te.ua/wp-content/uploads/2022/10/vlcsnap-2022-10-17-15h53m26s743-640x360.jpg)
Якщо раніше наповнені сонцем фрукти ми могли знайти тільки на пластикових полицях сірих супермаркетів, то зараз – можемо самі виростити ці дерева.
У Скала-Подільському лісництві, що на Чортківщині саджанці екзотичних фруктів на перший погляд не притаманних нашому клімату, з легкістю можна обрати та придбати. А для того, щоб “заморська” рослина давала плоди та тішила господаря варто дотримуватись певних правил посадки та догляду. Що це за правила розповіли нашій знімальній групі лісокультурні працівниці Скала-Подільського лісництва ДП “Чортківський лісгосп”.
Цікавий та корисний матеріал дивіться у нашому новому проекті “Працюємо задля перемоги”.