додому Головні У Севастополі взяли штурмом штаб ВМС України – телефоном представник Штабу Андрій...

У Севастополі взяли штурмом штаб ВМС України – телефоном представник Штабу Андрій Куриленко

419

Сьогодні у Севастополі проросійські солдати взяли штурмом штаб військово-морських сил України. На території частини пролунав сигнал тривоги, українські військовослужбовці тримались скільки могли, однак, далі штурмувальники протаранили  оборону машинами і роз'їхалися по території штабу. Це TV-4 підтвердив представник Штабу ВМС Андрій Куриленко. Далі, зі слів чоловіка, проросійські солдати  ведуть мову про захоплення й військових частин Севастополя.

– Захоплено Штаб військово-морських сил, командувача Гайдука увезли в наручниках співробіники ФСБ, офіцери покидають Штаб, завтра домовились, що в 9 ранку збираємось біля Штабу. Штаб захвачений самооборонцями, Штаб захватили, виламали забор, скільки могли тримали, але дуже багато людей було з самооборони, прорвались, – розповідає представник головного Штабу військово-морських сил України м.Севастополь Андрій Куриленко.

Андрій Куриленко також розповів, що зброї проросійські військові та самооборона не застосовували, відтак і стріляти у відповідь українці також не могли. Зі слів чоловіка, проросійські солдати кажуть про захоплення й військових частин Севастополя.

– Зараз вони з Штабом закінчують, майже вже закінчили, прибувають їх війська, вони займають Штаб, закінчать і візьмуться за інші військові частини та кораблі. Я думаю, впродовж доби вони таким же чином захоплять всі військові частини, – каже Андрій Куриленко.

Зі слів Андрія Куриленка, на приміщенні Штабу відразу зняли українські прапори, натомість під гімн Росії змінили їх на російський і андріївський прапори.