додому Головні У сервісних центрах МВС скасували операцію зняття з обліку транспортного засобу

У сервісних центрах МВС скасували операцію зняття з обліку транспортного засобу

1334

У сервісних центрах МВС скасували операцію зняття з обліку транспортного засобу. Відтепер автомобіль не зніматиметься з обліку під час переходу права власності від продавця до нового власника. За словами експертів такі зміни унеможливлять шахрайство під час купівлі та продажу авто, адже перекупникам доведеться приводити до сервісних центрів власників машин вписаних у техпаспорт. 

З 1 вересня набрала чинності постанова Кабінету Міністрів України яка внесла зміни до порядку реєстрації та перереєстрації транспортних засобів. Відтепер автомобіль не зніматимуть з обліку під час переходу права власності до нового власника. Скасування цієї процедури суттєво зекономить час та гроші як і продавцю машини так і покупцю, розповідають у Регіональному сервісному центрі МВС в Тернопільській області. А також перешкоджатиме різним зловживанням, до яких вдаються перекупники автомобілів.

-Здійснюють зразу перереєстрацію для того, щоб громадянин придбав транспортний засіб, відповідно, він має його зареєструвати на себе, тобто такої процедури, як їздити два місяці на транзитних номерних знаках, після чого в цей період його продати і він не буде числитись на тій чи іншій людині такої процедури вже не буде, – каже провідний спеціаліст сектору персоналу та зв’язків з громадськістю регіонального серівісного центру МВС в Тернопільській області Василь Барановський.

Зняття з обліку буде проводитись з вибракуванням транспортного засобу, за рішенням суду і якщо ліквідована реєстрація транспортного засобу.