![vlcsnap-2021-11-01-17h15m13s506](https://tv4.te.ua/wp-content/uploads/2021/11/vlcsnap-2021-11-01-17h15m13s506-640x360.png)
Нова локація, де з користю час буде проводити молодь, з`явилася у селі Угринь Чортківського району. Це Молодіжний центр – відкритий простір для інтерактивних ігор та зустрічей. Його облаштували у приміщенні місцевого будинку культури.
Нова локація, де з користю час буде проводити молодь, з`явилася у селі Угринь Чортківського району. Це Молодіжний центр – відкритий простір для інтерактивних ігор та зустрічей. Його облаштували у приміщенні місцевого будинку культури.