![vlcsnap-2023-01-27-17h15m28s479](https://tv4.te.ua/wp-content/uploads/2023/01/vlcsnap-2023-01-27-17h15m28s479-640x360.png)
Бій під Крутами – одна з трагічних і водночас легендарних сторінок в історії українських визвольних змагань 1917-1921 років. Близько трьох сотень українських патріотів, гімназистів, офіцерів 29 січня 105 років тому дали відсіч кількатисячній армії радянської росії. Їхній подвиг став відомий в історії, як бій під Крутами. Серед найвідважніших захисників-крутянців Микола Лизогуб – уродженець села Горинка, Кременецького району. У пам’ять про нашого земляка у його рідному селі відкрили меморіальну дошку. Аби вшанувати подвиг Миколи і розповісти про нього наступним поколінням.