![434426347_740177651636017_8907777927144175734_n (1)](https://tv4.te.ua/wp-content/uploads/2024/04/434426347_740177651636017_8907777927144175734_n-1-640x425.jpg)
6 квітня 2024 року в м Підгайцях відбудеться молитовна хода – Хресна Дорога за участю семінаристів Вищої Духовної Семінарії імені Патріарха Йосипа Сліпого.
Хресна дорога розпочнеться о 16.00 год від церкви Успіння Пресвятої Богородиці на вул. Бережанській та проходитиме через майдан Незалежності по вулиці Шевченка до могили Січових Стрільців.
“Заохочуємо усіх взяти активну участь у молитовній ході, у роздумах про Страждання Ісуса Христа і про його найвищу Жертву для спасіння усього людства, пожертвувати свій час для єднання у спільній молитві та зміцнення нашої духовності”, – закликали в Підгаєцькій міській раді.