додому Головні У неділю, 19-го жовтня, о 20.40 дивіться телеміст із Запорізькою телекомпанією “Алекс”.

У неділю, 19-го жовтня, о 20.40 дивіться телеміст із Запорізькою телекомпанією “Алекс”.

483

vlcsnap-2014-10-17-18h00m31s71Єднаємо Україну. На телеканалі TV-4 відбувся телеміст з Одесою “Новий парламент – очікування регіонів”, його мета об’єднати у публічному інтерактивному діалозі Захід, Схід і Південь України. Впродовж години у студії TV-4 і Первого городского обговорювали першочергові завдання нового парламенту, люстрацію і корупцію, децентралізацію влади.

Телекомпанія TV-4 вже вдруге виграла гранд на проведення телемосту “Новий парламент – очікування регіонів”. Відтак, наші глядачі впродовж години спільно з одеситами говорили про першочергові завдання нової Верховної ради.

– Напередодні виборів до Верховної Ради, телеканали різних міст та областей України працюють разом, аби мешканці всіх регіонів мали можливість безпосередньо спілкуватись. Слухати один одного, запитувати, дискутувати, висловлювати ідеї і побажання. А, головне, розуміти, чого ж ми чекаємо від нової Верховної Ради. Війна і мир. Децентралізація влади, Проблеми переселенців ізі зони АТО. Люстрація і корупція. – Проблеми вирішення, яких найперше чекають українці від нового парламенту, – говорить шеф-редактор телекомпанії TV-4 Оксана Габруська.

Гості тернопільської студії: громадські активісти Тарас Герман, Ірина Жигунова та режисер тернопільського драмтеатру В’ячеслав Жила. До участі в телемості активно долучилися глядачі, тернополяни дякували одеситам, які прийняли у себе і підтримують корвет “Тернопіль”.

– Я була приємно здивована гостями в студії в Одесі, насправді я не очікувала такого, зокрема, одностайності в наших думках, ми говорили про одне і теж. Фактично ми договорились до того, що кожен повинен сам почати з себе. Кожен повинен приймати і відповідати за рішення. Мені здається, що ми однаково про це говорили, як тут в Тернопільській, так і в Одеській студії, – каже волонтер, голова благодійного фонду “Вікно життя” Ірина Жигунова.

– Ми повинні самі робити. Це напевно кожен повинен перш за все усвідомити і від того чи готовий я з цими люьми працювати, чи готовий я бути частинкою того механізму, який буде працювати в цій системі, який буде все докорінно міняти. а міняти є багато чого і боротьба тільки починається. Отак ми повинні йти на вибори, робити собі маленький іспит совісті, я можу змінити в собі і що я можу зробити, щоб змінилася країна, – вважає волонтер, член люстраційного комітету Тернополя Тарас Герман.


– Люди живуть скрізь одними очікуваннями і надіями на зміни і ці зміни мають бути на краще. Бо кожна родина хоче, щоб їх діти росли в теплі, не голодними, взутими, одягненими, ходили по рівних дорогах, їздили на власних машинах, щоб кожен член сім’ї мав захищеність від державави, мав роботу, мав стабільність, перспективи на зростання, щоб можна було вільно їхати в Європу, спілкуватися, знайомитися. Всі люди живуть однаково і ми прагнемо того самого – демократичного, вільного, а не так як в Росії, – каже режисер Тернопільського академічного обласного українського драматичного театру ім. Т. Г. Шевченка В’ячеслав Жила.

Переглянути телеміст телеканалу TV-4 та Первого городского можна на сайті нашого телеканалу. А вже в неділю, 19 жовтня о 20.40 дивіться телеміст із Запорізькою телекомпанією “Алекс”.