Головна духовність У неділю, 14 квітня, центральними вулицями Тернополя пройшла Хресна дорога

У неділю, 14 квітня, центральними вулицями Тернополя пройшла Хресна дорога

328

У неділю, 14 квітня, центральними вулицями Тернополя пройшла Хресна дорога. Розпочалась вона від Катедрального Собору Непорочного Зачаття Пресвятої Богородиці і пройшла вулицями Руською, Грушевського та Листопадовою. Тривала хода 2,5 години, а участь у ній взяли близько 15 тисяч вірян, повідомив наприкінці ходи Архиєпископ і Митрополит Тернопільсько-Зборівський Української греко-католицької церкви Кир Василій Семенюк.

Хресна хода відображає Хресну дорогу Ісуса у Страсний тиждень. Терпіння Спасителя відображені у чотирнадцяти стаціях. Хресна дорога допомогає людям розважити над терпіннями Ісуса Христа і задуматись над власною поведінкою.

Учасниця Хресної дороги: "Треба, щоб були люди наші людьми, щоб все думали про другу людину і в житті, і в родині, щоб помагали і терпіли, як Ісус Христос терпів, щоб не нарікали ніколи. Які  б людина не мала гріхи, треба молитися, ходити до сповіда, а ніколи не треба ніби людина слаба, ніби шо. А тільки молитися і Бог допоможе".

Учасник хресної дороги: "Приклад віри, спокути, надії і життя вічного".

Перед тим як розпочати хресний хід, до людей із благословінням звернувся Кир Василій Семенюк, який разом з десятками священиків очолив Хресну дорогу.

Кир Василій Семенюк, Архиєпископ і Митрополит Тернопільсько-Зборівський УГКЦ: "То нехай Господь благословить нам цей хресний хід, щоб ми ідучи і роздумуючи нажд муками і страстями Ісуса Христа замислилися над своїми гріхами і перемінились і вже вернулись після хресної дороги вже іншою людиною – людиною божою, людиною з Христом у свому серці, тож нехай Господь благословить нам цей хресний хід".

До Хресної дороги, яка проходила центральною частиною міста долучились близько 15 тисяч людей. А дерев'яний хрест – символ страждань Ісуса, по черзі несли представники влади, освіти, культури, науки, медицини, духовенства, молодіжних організацій та засобів масової інформації.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here