![vlcsnap-2021-12-07-15h10m04s100](https://tv4.te.ua/wp-content/uploads/2021/12/vlcsnap-2021-12-07-15h10m04s100-640x360.jpg)
Підтягнути СOVID-сертифікат у “Дії” стане простіше. У містах України відкривають пункти підтримки порталу електронних послуг “Дія”. На Тернопільщині вже розгорнули 15 таких локацій, де працівники допомагають людям розв’язати “цифрові проблеми”.
Підтягнути СOVID-сертифікат у “Дії” стане простіше. У містах України відкривають пункти підтримки порталу електронних послуг “Дія”. На Тернопільщині вже розгорнули 15 таких локацій, де працівники допомагають людям розв’язати “цифрові проблеми”.