додому суспільство У міні-футбол до Дня журналіста зіграли міліція, прокуратура і журналісти

У міні-футбол до Дня журналіста зіграли міліція, прокуратура і журналісти

487

Хто сильніший – прокуратура, міліція чи журналісти? Відповідь є, принаймі у футболі. В Тернополі напередодні Дня журналіста, який в Україні відзначають шостого червня, провели урочистий турнір із міні-футболу, в якому зійшлися команди УМВСУ в Тернопільській області, Тернопільської прокуратури та журналістської команди "Кореспондент".

Змагання з міні-футболу, присвячені Дню журналіста, у Тернополі спільно провели представники МВСУ, прокуратури та футбольний актив місцевих ЗМІ. За звання сильнішого змагалися на майданчику фізкультурно-спортивного товариства "Динамо" у парку імені Тараса Шевченка. Грали команда з командою за коловою системою. І тут, попри те, що футбольне свято організовували саме для журналістів, їм довелося несолодко. Команда міліції обіграла представників ЗМІ з розгромним рахунком – як то кажуть без шансів. Відчутно сильнішими за кореспондентів виявилася і команда прокуратури.

Віталій Попович, граючий тренер команди "Кореспондент": "В принципі ми бачили, що нам ще є над чим працювати, тому і не випадково ми сьогодні поступилися сильнішим командам. Команди досить серйозні, скажем так, на відміну від, можливо, нашої, де ми практично рідко коли серйозно граєм, а тут і футболісти, і динамівці, їхній спортклуб, постійно тренуються, але тим не менше ми намагаємся якось з ними бадатися, як то кажуть".

Зрештою журналістам довелося задовільнитися почесним третім місцем. Накраще зіграли футболісти Міністерства внутрішніх справ, які виграли поєдинки проти обох суперників та завоювали головну нагороду. Команда прокуратури теж гідно відіграла, хоч і поступилася МВС. Перемога над "Кореспондентом" забезпечила прокурорам друге місце.

Геннадій Мовчан, прокурор Тернопільської області: "Я думаю, що сьогодні ігра вдалася і не ставили питнання, щоб там заняти перше, чи там друге, третє місце. Ми ставили питання, щоб взагалі ближче познайомитись з журналістами, прокуратура, УМВС, всі разом, тому я думаю від цих відносин виграють всі".

Віктор Сак, начальник управління МВС України в Тернопільській області: "Це в розрізі такого як би вітання і кличе до співдружності для того, щоб ми і розвивали спорт, і показували своїм прикладом нашим дітям, і показували колегам, як треба жити, як треба працювати, як треба дружити. З наступаючим святом!"

Геннадій Мовчан, прокурор Тернопільської області: "Здоров'я, професійних досягнень ну і щоб новини, які ви висвітлюєте, були об'єктивними".

Турнір із міні-футболу до Дня журналіста організатори планують зробити традиційним.