додому АТО У Києві офіційно провели в зону АТО батальйон МВС особливого призначення «Січ»

У Києві офіційно провели в зону АТО батальйон МВС особливого призначення «Січ»

671

vlcsnap-2014-09-16-13h17m12s45Кулемет, дві вантажівки, переобладнані джипи, санітарна машина та екскаватор – народні депутати допомагають озброїти добровольчі батальйони. У Києві офіційно провели в зону АТО батальйон МВС особливого призначення «Січ».

Разом із батальйоном у зону АТО вирушили 7 народних депутатів-свободівців, які в час між сесіями перебувають на Сході країни. До лав «Січі» зголосився і нардеп від Тернопільщини Олексій Кайда.

– Це є авангард нашої армії. Добровільно людина усвідомлює куди вона йде, на що вона йде. Як вона буде воювати і за що вона буде воювати. Це є хлопці які свідомо йдуть, які виявили самі бажання іти воювати, – говорить народний депутат України Олексій Кайда.

Народним обранцям довелось вирішувати проблему забезпечення батальйону боєприпасами та технікою. За власні гроші купили кулемет. Перші вантажІвки в батальйоні з’явилися завдяки полтавським побратимам. Вони подарували два відновлені авта – «КамАЗ» і 131-й «ЗІЛ». А ще свободівці передали бійцям “Січі” три переобладнаних джипи, санітарну машину і екскаватор для облаштування блокпостів. Дорогою на Схід батальйон таки отримав боєкомплекти та патрони і колоною доправився до місця розташування.