додому Головні У кросівках і куртках. Погода внесла корективи у вибір нарядів випускників Тернопільщини

У кросівках і куртках. Погода внесла корективи у вибір нарядів випускників Тернопільщини

1720

Не судилось цьогоріч випускникам купатись у фонтанах – їх скупав дощ. 23 червня центральними вулицями Тернополя в урочистому вбранні пройшли 1132 випускники тернопільських шкіл. Проте погода в цей день не потішила: дощ і 10 градусів тепла.

Центральними вулицями Тернополя в урочистому вбранні пройшли 1132 випускники тернопільських шкіл, та учні змушені були додати до свого образу ще одну деталь, – парасольки. Щоправда, дощ і 10 градусів тепла, аж ніяк не зіпсував святковий настрій винуватцям свята.

З нагоди випускного поліціянти на годину перекрили рух на вулицях Руська та Степана Бандери. Традиційно церемонія вручення золотих і срібних медалей та інших нагород відбулася на міському стадіоні. Загалом у цьому році медаль заслужили 200 школярів, з них 174 – золоті і 26 срібні, окрім медалей вони отримали ще й квитки на концерт Дідзя, що відбувся у неділю 24 червня.

 

Вітав випускників зірковий гість – лідер гурту “Нічлава” Андрій Підлужний. Під час виконання пісні “Вставай сонце”, якимось дивом воно таки вийшло із за хмар, даючи надію випускникам, що все у них буде добре. Завершилось свято традиційним прощальним вальсом.