![vlcsnap-2020-05-07-18h31m43s034](https://tv4.te.ua/wp-content/uploads/2020/05/vlcsnap-2020-05-07-18h31m43s034-640x360.jpg)
У Кременці може з’явитися центр реабілітації. Кременчанка Алла Андрощук виховує чотирьох дітей, двоє із них — з інвалідністю. Жінка давно мріяла про повноцінний реабілітаційний заклад у рідному місті та от, нарешті, її мрія на крок ближче. Їй вдалося виграти грант від Європейського союзу. В ЄС погодилися частково профінансувати будівництво у Кременці центру реабілітації. Проте честину грошей доведеться зібрати самотужки.