![vlcsnap-2022-03-04-14h54m03s522](https://tv4.te.ua/wp-content/uploads/2022/03/vlcsnap-2022-03-04-14h54m03s522-640x360.jpg)
За більше як тиждень війни кожне місто, кожна громада Західної України об’єдналися заради спільної мети – допомогти. Зокрема, у Білецькій громаді, що біля Тернополя, небайдужі вже цілий тиждень готують їжу для тих, хто цього зараз потребує. Волонтери громади також шукають необхідне спорядження для захисників, а потім все оперативно відправляють у гарячі точки України, або волонтерські центри Тернопільщини.