![437945713_751613303818348_921751468098219775_n-e1713133456697](https://tv4.te.ua/wp-content/uploads/2024/04/437945713_751613303818348_921751468098219775_n-e1713133456697-640x502.jpg)
У Копичинцях відбулася презентація книги “Парафія Воздвиження Чесного Хреста Господнього. На тлі історії міста Копичинці” авторства отця доктора Руслана Корнята, повідомили у Копичинецькій міській раді.
Автор ретельно підійшов до вивчення архівних матеріалів, опитування очевидців та інших джерел інформації, щоб створити всебічну картину життя парафії на тлі бурхливої історії міста.
“Ця книга – це дослідження парафії та міста, а також глибокий історичний опис життя вірян Копичинців протягом століть, позаяк історія церкви та парафії розпочалась ще у 1630 році. Впевнені, що ця книга стане цінним джерелом інформації для всіх, хто цікавиться історією міста, його духовною спадщиною та життям парафії”, – зазначили в дописі на стоорінці Копичинецької міської ради.