додому Головні У фільмі “Червоний. Без лінії фронту” зіграло близько півтори сотні мешканців Бережан

У фільмі “Червоний. Без лінії фронту” зіграло близько півтори сотні мешканців Бережан

2023

Цього тижня у Бережанах стартували зйомки фільму “Червоний. Без лінії фронту”. У масових сценах змогли зіграти близько півтори сотні мешканців Бережан. Бережанці неймовірно радіють, що мають нагоду побути акторами і залюбки діляться фотографіями із знімального майданчика у соціальних мережах. 

На бережанській площі Ринок поблизу церкви Святої Трійці за сценарієм вирує недільний ярмарок, який відтворюють за старими фотографіями, що надав місцевий краєзнавчий музей. У фільмі ця сцена займе 3-4 хвилини, а на підготовку до зйомок потратили не один тиждень. Мешканці Бережан зголосились допомогти не тільки власним реквізитом, а ще й долучились до самих зйомок фільму “Червоний. Без лінії фронту”. На знімальному майданчику можна зустріти як дітей, так і людей страшого віку. Головний продюсер картини Володимир Філіпов каже, з акторами масових сцен проблем не було, бережанці охоче відгукнулися і прекрасно ожили в своїх образах.

Христина Коваль підготувала ще один заключний сюжет із зйомок фільму “Червоний. Без лінії фронту”. Завтра у Провінційних вістях дізнаєтесь, чому роль прокурора зіграв міський голова Кременця, і що думає про кіно-день головний герой стрічки Микола Береза, то ж слідкуйте за нашими новинами.