![D6CDF8FA-EF64-47BA-8D47-0858F850E9B7](https://tv4.te.ua/wp-content/uploads/2024/05/d6cdf8fa-ef64-47ba-8d47-0858f850e9b7-640x443.jpeg)
У селі Горигляди Коропецької громади відбулось відкриття меморіальних дошок полеглим героям Вадиму Медвєдєву, Ігору Коропецькому та Андрію Куриляку. Про це повідомили на сторінці громади у Фейсбук.
Окрім цього, три пам’ятні дошки встановили у Збаразькій громаді. Їх розмістили на фасаді Колодненського ліцею.
Троє випускників цього освітнього закладу віднині зустрічатимуть школярів, нагадуючи, якою ціною дістається Українська незалежність, – написав на своїй сторінці у Facebook Роман Полікровський.
Олександр Біляшевич, Михайло Гладкий, Юрій Кобзар… Їхні імена назавжди будуть вкарбовані у пам’ять односельчан, жителів Збаражчини та України.
Пам’ять Захисників України прийшли вшанувати рідні, близькі, друзі, духовенство, військові, громадськість.