додому суспільство У День захисту дітей 1 червня запланували багато цікавого

У День захисту дітей 1 червня запланували багато цікавого

1066

День захисту дітей відзначатиме світ 1 червня. Встановлене це свято в 1949 році ухвалою Ради Міжнародної демократичної федерації жінок. Цей день покликаний привернути увагу світової спільноти до проблем охорони здоров’я дітей, боротьби з експлуатацією дитячої праці, прав дитини на освіту, дозвілля і захист від фізичного та психологічного насилля. До Дня захисту дітей у Тернополі організовують чимало заходів.

Заходи з нагоди Дня захисту дітей у суботу, 1 червня, розпочнуться у Тернополі об 11:30 у парку імені Тараса Шевченка. На літній естраді кращі дитячі колективи представлять святковий концерт. Відбудеться й ряд інших цікавих конкурсів та розваг, запевняють в управлінні у справах сім'ї, молодіжної політики та спорту Тернопільської міськради.

Ольга Заверуха, заступник начальника управління у справах сім'ї, молодіжної політики та спорту Тернопільської міськради: "Будуть показові виступи з різних видів єдиноборств, показові виступи переможців Європи та світу з роликових ковзанів. Будуть також найкращі виставки дитячих робіт методичного центру – клубів за місцем проживання, а також активних учасників громадських організацій соціального спрямування. Будуть проводитися майстер-класи різного спрямування від виготовлення квіточок з гофрованого паперу до різного роду прикрас".

У парку імені Шевченка для дітей проведуть конкурс малюнка на асфальті, веселкову ігротеку та інше. Якщо до суботи погода сприятиме, то в міськраді планують також відкрити оновлений дитячий майданчик біля Тернопільського ставу.

Ольга Заверуха, заступник начальника управління у справах сім'ї, молодіжної політики та спорту Тернопільської міськради: "Там планується дуже великий корабель, зовсім змінене покриття, відпочинкові зони як для дітей, так і для батьків. Там меценати вкладають велику кількість грошей для того, щоб зробити таку гарну відпочинкову зону для тернополян".

Свято дитинства "Хай сонцю і квітам всміхаються діти" з нагоди Міжнародного Дня захисту дітей організовує Тернопільська обласна бібліотека для дітей. У суботу, 1 червня, створять три майданчики на Театральному майдані, біля фонтану "Кульбаба" та безпосередньо перед бібліотекою, де розважатимуть маленьких тернополян.

Надія Новіцька, директор Тернопільської обласної бібліотеки для дітей: "На Театральному майдані в нас буде проводитися флеш-моб для дітей. Там будуть заходи, спрямовані на розвиток дітей, – конкурс бантиків. Наступний майданчик в нас буде біля фонтану "Кульбабка", там буде цікавий такий захід як музичний стілець, де діти зможуть поспівати, пограти і отримати певну винагороду. Звичайно, нарозгорнутіші такі акції будуть перед бібліотекою, де ми виставимо все найкраще, що є в нас в бібліотеці, будуть виставки творчих робіт дітей".

Усі заходи, що їх організовує Тернопільська обласна бібліотека для дітей, розпочнуться в суботу об 11 годині.