додому Головні У частині Тернополя 3 липня не буде води – промиватимуть мережі

У частині Тернополя 3 липня не буде води – промиватимуть мережі

1314

3 липня у частині Тернополя не буде води. У зв’язку з плановим промиванням водопровідних мереж водопостачання буде припинено від 00 годин до 24 години.

Без води будуть мешканці Центральної частини міста, мікрорайонів “Новий світ”, “Старий парк”, вулиць Текстильна, Поліська (промислова зона), районів вулиць Малишка, Глибока, Польова, Дівоча, Глиняна, Монастириського, Богуна, Толстого, Сонячна, Новосонячна, Шагайди, Підкови, Чернівецька, Гребінки, Садова, проспекту Злуки, 1-25 (непарний бік).

Уже від 00 год 4 липня вода поступово з`являтиметься у помешканнях тернополян, однак міститиме підвищену дозу хлору, а тому буде непридатною для вживання. Повністю водопостачання буде відновлено вранці 5 липня. У період відсутності води в мережі водоканалівці здійснюватимуть роботи, які неможливо виконати за звичайних умов. Зокрема, це заміна пожежних гідрантів, заміна запірної арматури на вузлових місцях мережі, виконання робіт з підключення новозбудованих об’єктів.

Адміністрація “Тернопільводоканалу” рекомендує тернополянам завчасно зробити необхідний запас води та просить вибачення за тимчасові незручності.