![vlcsnap-2021-09-14-17h48m09s826](https://tv4.te.ua/wp-content/uploads/2021/09/vlcsnap-2021-09-14-17h48m09s826-640x360.png)
Варили борщ усім селом. У Борщеві відбувся традиційний фестиваль “Борщ’їв”. Майже два десятки старостинських округів з’їхалися у місто, аби пригостити учасників свята своїми смаколиками. Там побувала і наша знімальна група.
Варили борщ усім селом. У Борщеві відбувся традиційний фестиваль “Борщ’їв”. Майже два десятки старостинських округів з’їхалися у місто, аби пригостити учасників свята своїми смаколиками. Там побувала і наша знімальна група.