![357447588_682021427295118_6386921747441524241_n](https://tv4.te.ua/wp-content/uploads/2023/07/357447588_682021427295118_6386921747441524241_n-640x361.jpg)
У Бережани з усієї країни з’їдуться члени громадської організації “Будуємо Україну разом”
Волонтери разом з місцевою молоддю планують створити молодіжне культурне середовище у приміщенні Бережанській ратуші.
Допомагають у реалізації проєкту українсько-американська громадська організація Razom for Ukraine за сприяння Бережанської міської ради, Державного історико-архітектурного заповідника та закладів культури громади.