Головна Новини Турнір із футзалу між учасниками АТО, присвячений пам’яті Ярослава Сташкова, провели у...

Турнір із футзалу між учасниками АТО, присвячений пам’яті Ярослава Сташкова, провели у Козовій

305

Турнір із футзалу між учасниками АТО провели у Козовій Тернопільської області. Змагання присвятили пам’яті Ярослава Сташкова. Участь у турнірі взяли команди із шести районів Тернопільської області.

Міжрайонний турнір з футзалу серед учасників АТО провели у Козовій Тернопільської області. Присвятили змагання пам’яті Ярослава Сташкова, уродженця села Щепанів Козівського району.

– Коли почався Майдан, він пішов перший і до кінця там був. Тоді сталося несподіване, бо московська навала почала йти на нашу землю. Він пішов туда і вступив в батальйон “Айдар”, – говорить батько Ярослава Сташкова Петро Сташків.

2 грудня 2014 року Ярослав Сташків загинув у місті Щастя, Луганської області, від ворожого обстрілу. Вшанувати пам’єять Героя на футбольний турнір до Козови приїхали команди сформовані із учасників АТО з Козівського, Підгаєцького, Бережанського, Збаразького, Зборівського та Монастириського районів Тернопільської області.

Найкраще виступ на турнірі вдався команді Збаразького району, друге місце виборола команда Козівського району, третє місце посіли гравці зі Зборівщини. Також організатори нагородили кращих гравців турніру. Всі команди – учасниці також отримали грошові премії.

Представники громадської ветеранської організації “Спілка бійців та волонтерів АТО “Сила України” за допомогу в організації змагання дякують спонсорам та представникам влади, які долучились. Турнір з футзалу серед учасників АТО на Козівщині, присвячений пам’яті Ярослава Сташкова, планують проводити щорічно.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here