додому Головні Цього разу планують виготовити 100 кілограмів: тернопільські волонтери роблять енергетичні батончики на...

Цього разу планують виготовити 100 кілограмів: тернопільські волонтери роблять енергетичні батончики на фронт

532
Тернопільські волонтери у перші дні нового року приступили до приготування енергетичних батончиків для наших військових. У Тернополі виготовляють смаколики для захисників ще з 2014 року. Цього разу планують відправити партію батончиків вагою орієнтовно сто кілограмів. Як відбувається приготування корисного перекусу та хто доєднується до процесу – розкаже Назарій Голуб.

Перший робочий тиждень нового року розпочали із приготування смаколиків для військових. Ще з 2014 тернопільські волонтери виготовляють енергетичні батончики для наших захисників. Марія Гап’юк – одна із організаторок доброї справи, розповідає, з початком великої війни потреба в батончика значно зросла. Жінка розповідає: “Є великі запити, оскільки холодно, бойові дії тривають, то ці батончики мають сенс там, де погано готувати їжу або хто ходить в розвідку, хто в диверсійних групах, саме такий спосіб харчування їм допомагає тримати себе у формі. Коли було доволі тепло восени, ми працювали через тиждень, похолоднішало – ми працювали щотижня”.

Цього разу волонтери планують виготовити партію орієнтовно на 100 кілограмів. Кажуть: доєднуються до процесу я усі охочі. Пані Ольга прийшла робити смаколики для наших захисників вперше.”Процес роботи такий: замішуємо перемелені раніше горіхи, в нас багато родзинок, горіхів. Далі робимо такі кульки, а онтам качають на батончики такі, потім закручуємо і складаємо в ящики”.

Майже на завершальному етапі процесу стоїть пані Альбіна. Жінка долучається до приготувань енергетичних батончиків регулярно.

Прийшов допомагати і восьмикласник Степан. Хлопець розповідає, поки у школі зимові канікули, то має більше вільного часу, аби допомогти в приготуванні солодощів для військових.

Окрім тих, хто приходить та допомагає в приготуванні, є ті, які долучаються матеріально. Небайдужі тернополяни приносять домашні продукти, а також надсилають гроші для закупівлі усіх необхідних складових. Завдяки збалансованому складу поживні ласощі надають підтримку організму, рівномірно забезпечуючи його енергією впродовж тривалого часу. Саме те, що потрібно зараз нашим захисникам.