додому Головні Три широкоформатних портрети, на яких зображені Пташка, Да Вінчі і Аліна Михайлова...

Три широкоформатних портрети, на яких зображені Пташка, Да Вінчі і Аліна Михайлова та Чорний Гуцул представили у Тернополі

581
Тернопільському обласному художньому музеї презентували виставку Христини Боднарук. Художниця створила три широкоформатних портрети, на яких зображені Пташка, Да Вінчі і Аліна Михайлова та Чорний Гуцул. Свої картини авторці вдалося реалізувати у межах гранту президента України “Рефлексії гіперреалізму в Україні”. Сама Христина наразі перебуває за кордоном, проте нашій Юлії Пацкаль вдалося побачити її роботи. Показуємо їх і вам.

Відвідати виставку однією з перших прийшла бабуся Христини.

“Звичайно, я спостерігала за процесом. Вона показувала мені, як починалось. Трохи важко їй було, бо це за кордоном. Слава Богу, що картини тут: приплили пароплавом”, – поділилася з нами пані Наталія, бабуся Христини.

Христина створила свої роботи у межах гранту президента України “Рефлексії гіперреалізму в Україні”. Його художниця виграла ще до початку повномасштабної російсько-української війни. Щоправда, початковий задум робіт був зовсім іншим, але після 24 лютого 2022 року все змінилося.

“Спочатку вона думала, що створить три портрети, де будуть зображені жителі Борщівського району в Борщівських костюмах. Зрозуміло, це будуть яскраві роботи. Але коли почалася війна, Христина була змушена виїхати за межі України. Потім вона прийняла рішення і з погодженням Міністерства культури поміняла ці портрети”, – зазначив Григорій Шергей.

За океаном дівчина почала працювати над своїми роботами. Усе для того, аби розповісти світу історії українських Героїв через їхні портрети. Подивитися на роботи місцевої художниці прийшли й студенти Західноукраїнського національного університету.

“Люди повинні знати, хто їх захищає. І також ця виставка представляє художницю Христину Боднарук, її роботи, в якому вона стилі працює. Я думаю, що це важливо для людей”, – поділилася враженнями Яна, учасниця виставки.

Виставка в художньому музеї триватиме до 18 квітня.