додому надзвичайне Товариство Червоного Хреста повідомлення про надання Канадою гуманітарної допомоги не отримувало

Товариство Червоного Хреста повідомлення про надання Канадою гуманітарної допомоги не отримувало

426

Інформацію, що Товариство Червоного Хреста України відмовилося приймати гуманітарну допомогу для потреб Майдану у столиці спростовують. Інформація, про те, що Червоний Хрест Канади запропонував надіслати літак з гуманітарною допомогою, одягом, ліками і медпунктом, а український Червоний Хрест не дав згоди на розмитнення цього вантажу почала ширитись інтернетом після заяви  заслуженого лікаря України і організатора роботи медпунктів на Майдані Ольги Богомолець. Ця заява не відповідає дійсності, про що нам із Києва повідомила очільниця Тернопільської обласної організації Товариства Червоного Хреста України Олександра Бригадир.

Заслужений лікар України і організатор роботи медпунктів на Майдані у Києві Ольга Богомолець, у середу, на своїй сторінці у Facebook повідомила: "Червоний Хрест Канади запропонував нам надіслати літак з гуманітарною допомогою, одягом, ліками і медпунктом. Для розмитнення в аеропорту було потрібно щоб вантаж прийняв і передав на потреби Майдану Український Червоний Хрест.
Останній відмовився…"

Голова Тернопільської обласної організації Товариства Червоного Хреста України Олександра Бригадир, яка нині знаходиться в Києві на семінарі міжнародного комітету Червоного Хреста з реагування у надзвичайних ситуаціях, телефоном нам повідомила, що заява Ольги Богомолець є неправдивою.

– Товариство Червоного Хреста заявляє, що не отримувало від Канадського Червоного Хреста офіційної пропозиції про надання термінової гуманітарної допомоги. При підтримці Міжнародного комітету Червоного Хреста і Міжнародної федерації Товариства Червоного Хреста і Червоного Півмісяця, українських виробників ліків, в даний час, в достатній мірі для забезпечення необхідними медикаментами та матеріалами для роботи нашого загону першої допомоги, який тільки за минулу добу надав допомогу понад 300 чоловікам пораненим. На теперішній час пані Богомолець вибачилася перед президентом Товариства Червоного Хреста України і пообіцяла спростувати свою інформацію викладену в соцмережі, – розповіла голова Тернопільської обласної організації Товариства Червоного Хреста України Олександра Бригадир.