Головна АТО Тіло 44-річного капітана медичної служби Володимира Вовка привезли в Тернопіль

Тіло 44-річного капітана медичної служби Володимира Вовка привезли в Тернопіль

810

vlcsnap-2016-02-10-16h41m54s239Тернопільщина на війні втратила ще одного героя. Тіло 44-річного капітана медичної служби, Володимира Вовка, який помер у зоні АТО, сьогодні привезли додому. Зустріли його о 8:30 на Збаразькому кільці.  Далі процесія відправилась на вулицю Київську, 8, де жив військовий, потім у Катедру. Звідти після відправи у Дім Печалі на Микулинецьку. Друзі та бойові побратими, розповідають, що Володимир був дуже доброю людиною, та  фаховим медиком, одним із тих людей, які готові пожертвувати найціннішим, заради інших.

Сьогодні Тернопільщина прощається зі ще одним героєм. Капітан медичної служби Володимир Вовк у зоні бойових дій пробув майже рік. Чоловіка на службу призвали у лютому минулого року. Деякий час він пробув у тренувальному таборі. Після цього його у складі медичного відділення медичної роти військової частини В 0425 відправили на Схід. Там він допоміг не одній людині, розповідають його бойові побратими. Проте постійно допомагаючи іншим, своєї хвороби не вгледів.

– Хороший был доктор, хороший человек. Очень сильно помагал нам в работе. Работал с больными, с ранеными. У него не хирургическая специальность, но так как раньше он был хирургом, это ему помогало. Он как хирург нам очень сильно помагал. Человек отдавал полностью себя своей специальности, и своим обязанностям без остатка. Не обращая на свое состояние здоровья. С нашей помощью конечно, мы пытались что-то с ним сделать, Но тем не менее, вы понимаете, как люди светя другим сами сгорают, – розказує бойовий побратим Володимира Вовка, друг загиблого Максим Іванніков.

Поховають Володимира Вовка 11 лютого на «Алеї Героїв», на Микулинецькому кладовищі. Цей день у Тернополі оголошено Днем жалоби.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here