додому Новини Тернополяни беруть участь у соціальному проекті “Єднання поколінь”

Тернополяни беруть участь у соціальному проекті “Єднання поколінь”

1240

Більше тисячі тернополян похилого віку вже взяли участь у соціальному проекті під назвою “Єднання поколінь”. Літні люди зустрічалися з артистами, співаками, письменниками. А тепер збираються у спільну поїздку. У рамках ініціативи її організатори оголосили “Місячник благочинності”, та запрошують тернополян долучатись до неї розмовами, заходами та цікавими ідеями.

Соціальна ініціатива “Єднання поколінь” стартувала у Тернополі на початку жовтня. Вона об’єднує кілька десятків тернополян поважного віку, котрі прагнуть спілкування, пізнання нового, знайомства з цікавими людьми. Організатори підбивають підсумки першого місяця втілення ініціативи. За цей час до себе на зустрічі запросили як мінімум тисячу людей, для них провели зустрічі з артистами, письменниками, поетами.

– Вже організована поїздка, вони їдуть на екскурсію 18 листопада усі. Я була здивована, те, що вони записалися 57 чоловік і всі 57 наразі виявили бажання їхати. Вони дуже активні, – розповідає координар ініціативи “Єднання поколінь” Ольга Гордієнко.

Проект має на меті не лише підтримку людей, які вже на пенсії, а й обмін життєвим досвідом між поколіннями та їх спілкування. Адже у повсякденному житті вони фактично ізольовані одне від одного. Ефект від такого спілкування, як показує міжнародний досвід, просто фантастичний.

Організатори вже бачать варіанти розвитку проекту “Єднання поколінь”. Та просять тернополян долучатись ідеями, присутністю та хорошими справами. Адже в рамках ініціативи стартував “Місячник благочинності”.

– Не принципово, що людина може запропонувати, або відчуває потребу щось передати іншому поколінню. Ми говоримо про те, що це дуже великий спектр. Якщо людина відчуває в собі певне натхнення, будь ласка, запрошуємо вас на зустріч, поспілкуйтеся між собою. Розкажіть по свій життєвий досвід. Можливо, він стане для когось якоюсь палочкою-виручалочкою, – говорить заступник міського голови Тернополя Леонід Бицюра.

Можна долучитись до допомоги проекту і матеріально. Меценати можуть посприяти тому, аби зустрічі поколінь відбувались у затишку та комфорті.

– Ми не просим ніяких фінансів, таке як печиво, як чай, як цукор. Проспект Злуки, 45 – це центр Довженка. Ми працюємо з 8 до 17.15. Якщо є потреба – можемо пізніше залишатися. Залишу номер телефону – 26-38-88, – каже директор КП “Центр дозвілля і молодіжних ініціатив” ім. Довженка Володимир Заверуха.

Зустрічі в рамках проекту “Єднання поколінь” відбуваються двічі на тиждень у центрі дозвілля та молодіжних ініціатив імені Довженка у Тернополі. Приходити на зустрічі із людьми похилого віку запрошують усіх охочих щосереди о 13-й годині та щонеділі о 14-й.