Головна Новини Тернополянам нагадують про транспортний податок

Тернополянам нагадують про транспортний податок

484

vlcsnap-2015-07-14-18h13m50s50Українцям нагадують про транспортний податок. Його повинні сплатити тернополяни, які вже отримали відповідні платіжки. Тим, кому їх ще не доставили, податківці радять зачекати, повідомлення надійдуть поштою. Із моменту отримання податкових повідомлень громадяни мають 60 днів, аби сплатити транспортний податок.

– Об’єктом оподаткування є автомобіль, який має об’єм циліндру і двигуна понад 3000 кубічних сантиметрів. Тут діє така особливість, що автомобіль повинен бути зареєстрований і використовуватися громадянином чи юридичною особою в межах 5 років, – розповідає начальник управління доходів і зборів з фізичних осіб ГУ ДФС у Тернопільській області Володимир Брудко.

Ставка податку чітка – 25 тисяч гривень на рік. Пільг Податковим Кодексом не перебачено. Громадянам податок вже нарахували, виписано 187 податкових повідомлень. Частину із них вже вручили особисто, іншу – надіслали поштою. Юридичні особи собі вже нарахували цей податок, до 20 лютого подали декларацію з розбивкою поквартально та сплачують його.

– В нас зареєстровано 222 власники, які мають у власності 233 автомобілі, які підлягають оподаткуванню. З них фізичним особам належить 187 автомобілів, таких осіб є 184. Сама податку, яка підлягає платі, у цьому році становить 5 мільйонів 236 тисяч, з них 4 мільйони і майже 100 тисяч зобов’язані будуть платити фізичні особи, – каже Володимир Брудко.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here