додому Новини Тернополян закликають повідомляти про несанкціоновані скиді стоків асенізаторськими машинами

Тернополян закликають повідомляти про несанкціоновані скиді стоків асенізаторськими машинами

365

vodokanalТернополян закликають повідомляти про випадки несанкціонованих скидів стоків асенізаторськими машинами. Ще рік тому їх у нашому місті працювало 22. Вони відкачували стоки з приватних будинків і відвозили їх на очисні споруди “Водоканалу”. Цьогоріч законно працювати погодилось лише чотири перевізники, решта ж діють неофіційно. Вони незаконно скидають стоки в каналізаційну систему міста та у непризначених для цього місцях.

– Якщо вони навіть не скидають в нашу каналізацію міста, вони вдаються до вивезення цих рідких відходів за межі міста, в поля, якісь лісові посадки, де літом відпочивають люди, в поля, де, можливо, хтось садить городину, – розказує начальник водоканалізаційної інспекції КП “Тернопільводоканал” Іван Гладкий.

Ці стоки не проходять лабораторного контролю, тому можуть шкодити людському здоров’ю. Тому у “Тернопільводоканалі” звертаються до тернополян.

– Бачачи таку ситуацію (зараз всі маєте мобільні телефони в яких є відеокамера), можна зазняти такі випадки. І просимо такі факти повідомляти Водоканал, – каже Іван Гладкий.