![1699944-yak-podati-pokazniki-lichilnikiv-za-teplo-vodu-ta-svitlo-ne-vihodyachi-z-domu](https://tv4.te.ua/wp-content/uploads/2022/03/1699944-yak-podati-pokazniki-lichilnikiv-za-teplo-vodu-ta-svitlo-ne-vihodyachi-z-domu.jpeg)
Тернополян закликають не забувати про необхідність подати показники лічильників та оплатити за спожиті комунальні послуги в визначені законодавством періоди. У Тернополі всі комунальні послуги безперебійно надавалися впродовж лютого та продовжують надаватися. Наше місто забезпечене водою, теплопостачанням, електроенергією, також у нас постійно вивозять сміття. Тож всіх, хто має можливість скористатися інтернетом, просять подати показники. Це необхідно для подальшого закуповування потрібних обсягів енергоносіїв для безперебійної подачі комунальних послуг у Тернополі у майбутньому. Згодом людей просять оплатити за послуги, які люди споживали впродовж місяця. Наша з вами оплата за отримані послуги є внеском не лише для збереження вашого комфорту, але й стабільності економічної ситуації в нашій Державі. Прошу пряму мову.