додому суспільство Тернополяни плачуть – у Тернополі відбулось Народне віче

Тернополяни плачуть – у Тернополі відбулось Народне віче

368

У Тернополі сьогодні провели віче. Городян закликає до максимальної мобілізації на Київ. Тернополяни ж натомість висловлює своє обурення і занепокоєння ситуацією в країні.

– Дії свого народу я завжди підтримую. І нашої молоді. Все, що я можу сказати. Україна в небезпеці.

– На мій погляд події дуже сумні і повернення назад вже немає. Переговорів не повинно вже бути. Сльози на очах. Тільки боротьба до перемоги. Не до кінця, а до перемоги.

– Слід вже менше говорити, слід вже їхати, слід щось робити. Сьогодні я підключу всіх свої знайомих, всіх своїх друзів, як будемо старатися, щоб своє слово їм довести. Ви їдете в Київ? Я думаю, що так.

– Президент пішов на такий крок, вбиває своїх людей, але він робить помилку. Я хочу звернутися до регіоналів, до всіх до міліціонерів, просіть, дзвоніть їм хай переходять на бік народу. Вони будуть наказані. Хай вони поїдуть заграницю, нас там 20 мільйонів. У них земля буде горіти під ногами, де би вони в яку країну не втекли.

Активісти також організували чергування біля частини внутрішніх військ на вулиці Будного,1 у Тернополі, а також біля обласного управління міліції.

– Ми закликаємо всіх тернополян сьогодні прилучитися до чергування біля цих частин для того, щоб унеможливити потенційну передислокацію спецпідрозділів до Києва. В нас є багато питань, але ми маємо розуміти, що тільки в цій ситуації  ми можемо допомогти київлянам, допомогти майдану, коли ми будемо заставляти міліцію сидіти тут, – говорить депутат Тернопільської облради Степан Барна.

Сьогодні в храмах Тернополя в пам'ять про загиблих та для загальної мобілізації били дзвони.