додому суспільство Тернополяни їдуть в Київ, бо кажуть саме там вирішується доля та майбутнє...

Тернополяни їдуть в Київ, бо кажуть саме там вирішується доля та майбутнє України

372

Перший автобус до Києва в оргкомітеті Тернопільського "Євромайдану" планували відправити вже по обіді. Проте в список аби їхати на Київ записалося 35 людей, а в автобусі понад 50 місць. Відтак, виїзд перенесли на вечір.

Тернополяни їдуть в Київ, бо кажуть саме там вирішується доля та майбутнє України. Вони готові допомогати євромайданівцям чим зможуть.

Марта Лоза, тернополянка: "Я вже була в Києві просто приїжджала на свята додому і знов їду туди. Чим зможу тим допоможу – на медпункті, на кухні, волонтером, будь що. Я їду брати участь в активних діях, я підготовлена фізично і духовно, я не боюся, я зможу віддати здачу. Для мене це не страшно".

Андрій, тернополянин: "Зараз побільше людей треба там, щоб ми знов цей момент не пропустили, потрібно щось міняти в цій країні, бо сенсу немає. Бо жити, працювати, вчитися, треба щось міняти".

Наталія, тернополянка: "- Звісно, що страшно, страшно відпускати, боюся за нього, але і не можу тримати людину вдома, яка переживає за долю нашої країни. Тому я його розумію і буду підтримувати тут, в Тернополі.
Андрій: "Я її не пускаю, мені так спокійніше буде".

З собою в Київ тернополяни беруть найнеобхідніше.

Оксана Рудник, тернополянка: "З собою кожен бере хто що зможе, канапку, вода, тепла одежа, гривні, паспорт і каски обов'язково, а якщо не каски, то кастрюлі, вперед тернополяни".

Марта Лоза, тернополянка: "Найнеобхідніші речі – чистий одяг, засоби гігієни, зубну щітку, газовий балон взяла для самозахисту, чим зможу тим буду відбиватися від беркутівців".

Перші автобуси з Тернополя планують відправити сьогодні ввечері, розповіли в оргкомітеті штабу національного спротиву в Тернополі.

Інна Ткаченко, активіст Тернопільського "Євромайдану": "Було вирішено перенести виїзд на вечір. Додатково до людей ще будемо дзвонити повідомляти на яку годину. Всі бажаючі можуть записуватися в палатці оргкомітету. Ми відправимо необхідну кількість людей, тобто скільки людей запишеться, стільки й відправимо".