додому Головні Тернополянка Елеонора-Богдана Атаманчук отримала річну стипендію Президента України

Тернополянка Елеонора-Богдана Атаманчук отримала річну стипендію Президента України

601
Тернополянка Елеонора-Богдана Атаманчук отримала річну стипендію Президента України. Грошову винагороду для молодих письменників і митців у сфері музичного, театрального, образотворчого, хореографічного, естрадно – циркового мистецтва в Україні отримують лише близько двох сотень осіб. Зі стипендіаткою поспілкувалася Христина Черешнюк.
Її звати Елеонора-Богдана Атаманчук. Вона і співає, і грає на фортепіано, диригує і це лише малий список талантів дівчини.
“З самого дитинства я займаюсь музичним мистецтвом і все, що пов’язано з ним у різних сферах. Це інструментальне виконання. Я закінчила муз. школу по класу фортепіано, дуже багато років співала в народному театрі пісні “Для тебе”, співала в різних дит. гуртах, з дитинства є солісткою будинку культури “Кутківці””.

Цьогоріч Еля закінчила магістратуру в Тернопільському педуніверситеті. Там дівчина навіть організувала авторський концерт “ТРИ ПРАЗНИКИ В ГОСТІ”. І загалом Елеонора всі п’ять років вела активне творче життя у стінах альмаматер.

Впродовж всього навчання ми тішились за її мистецьким і творчим поступом. Ми тішились тому, що Елеонора знайшла себе як педагог.

І все не даремно. Здобутки Елеонори оцінили на державному рівні. Дівчині призначили всеукраїнську річну стипендія Президента України для молодих письменників і митців у сфері музичного, театрального, образотворчого, хореографічного, естрадно – циркового мистецтва.

Професія митця для Елеонори, як поклик. Зараз дівчина також пробує себе у ролі актриси в театралізованих виставах для дітей, диктора, веде загальноміські та обласні заходи й, звісно, не припиняє займатись музикою!