додому благоустрій Тернополян запрошують 24 квітня допомогти прибрати територію поблизу Малашовецького сміттєзвалища

Тернополян запрошують 24 квітня допомогти прибрати територію поблизу Малашовецького сміттєзвалища

408

Тернополян запрошують допомогти прибрати територію поблизу Малашовецького сміттєзвалища в Зборівському районі. Толоку запланували на середу, 24 квітня. Усім інвентарем людей забезпечать, збір охочих о 8 годині ранку у Тернополі за адресою Коперника,1 біля управління житлово-комунального господарства, благоустрою та екології Тернопільської міськради.

– 24 квітня, в середу, плануємо провести акцію – прибирання прилеглої території навколо сміттєзвалища в селі Малашівці Зборівського району. Запрошуємо усіх гостей міста, тернополян, громадські організації, долучитися до цієї акції прибирання. Збір буде на восьму годину тут, на Коперника,1 – біля управління житлово-комунального господарства, – розповідає головний спеціаліст управління житлово-комунального господарства, благоустрою та екології Тернопільської міськради Оксана Ілліч.

Усім необхідним інвентарем – рукавичками, поліетиленовими пакетами людей, що зголосяться взяти участь в толоці біля Малашівецького сміттєзвалища, забезпечать. Також волонтерів завезуть та привезуть з Малашівців.

– Прибирати потреба  обов'язково є і не тільки біля Малашівців, а й в місті, бачимо практично чотири місяці падав сніг і місто не в повному обсязі прибиралося. Зараз  завдяки всім, хто долучився, в суботу і в п'ятницю, ще цього тижня планується толока, ми вважаємо, що місто вже буде чистим, – каже Оксана Ілліч.

Аби долучитися до толоки біля Малашівецького сміттєзвалища додатково записуватись не протрібно, варто прийти в середу, 24 квітня, о 8 ранку на вулицю Коперника,1.