![Screenshot_1](https://tv4.te.ua/wp-content/uploads/2023/02/Screenshot_1-1-640x469.png)
Ножі у бійців ЗСУ мають бути гострими. Наша історія про тернопільського волонтера Віктора Мацикура, який наближає перемогу підточуванням ножів, які наші захисники використовують у воєнному побуті. Віктор категорично відмовляється від будь якої допомогти, особливо фінансової, чоловік переконаний – це його місія в цій війні.
З початку повномасштабного вторгнення Віктор відправив бійцям ЗСУ понад тисячу ножів, яких загострив самотужки. Волонтер використовує свій вільний час та уміння для того, щоб у наших захисників були надійні інструменти-помічники у побуті. Хлопці прямо з передової надсилають відеозвіт.