![vlcsnap-2021-10-25-16h48m34s029](https://tv4.te.ua/wp-content/uploads/2021/10/vlcsnap-2021-10-25-16h48m34s029-640x360.png)
Тернопільський “Терен” здобув перемогу на обласному Кубку з регбі, який відбувся у Тернополі. Золото забрала команда юніорів у відповідній віковій категорії. Серед дорослих перше місце посіла команда з Хмельницького, а Тернопіль виборов срібло.
Тернопільський “Терен” здобув перемогу на обласному Кубку з регбі, який відбувся у Тернополі. Золото забрала команда юніорів у відповідній віковій категорії. Серед дорослих перше місце посіла команда з Хмельницького, а Тернопіль виборов срібло.