![vlcsnap-2022-07-11-16h06m18s886](https://tv4.te.ua/wp-content/uploads/2022/07/vlcsnap-2022-07-11-16h06m18s886-640x360.png)
Більшість часу вони навчалися дистанційно, але тяга до мистецтва, поширення української пісні й бажання розвиватися переважили. Цьогоріч Тернопільський мистецький фаховий коледж імені Соломії Крушельницької випускає понад 70 талановитих студентів. Це вже 61-й випуск коледжу, а їхній випускний припадає на символічний рік – 150-річчя від дня народження Соломії Крушельницької, видатної співачки, ім’я якої носить сам заклад.