![vlcsnap-2022-04-01-14h50m12s070](https://tv4.te.ua/wp-content/uploads/2022/04/vlcsnap-2022-04-01-14h50m12s070-640x360.png)
Тернопільський Карітас продовжує дбати про своїх підопічних. Попри велику кількість волонтерської роботи, пов’язаної з війною, благодійники реалізовують власні проекти “Благодійна їдальня” та “PRO_милосердя”.
Тернопільський Карітас продовжує дбати про своїх підопічних. Попри велику кількість волонтерської роботи, пов’язаної з війною, благодійники реалізовують власні проекти “Благодійна їдальня” та “PRO_милосердя”.