додому Головні Тернопільський футбольний клуб “Нива” поступився у домашньому матчі Вишгородському “Діназу”

462
Тернопільський футбольний клуб “Нива” поступився у домашньому матчі Вишгородському “Діназу”. Матч відбувся у рамках другого етапу змагань Першої ліги України. Нагадуємо, що жовто-зелені наразі змагаються у групі “Вибування”. Протягом матчу обидві команди нав’язували багато боротьби, але перемогти вдалося гостям. Подробиці футбольного поєдинку читайте у сюжеті Назарія Голуба.

>Розпочали активну гру обидві команди, але серйозних загроз не створювали. Лише на 19 хвилині зустрічі гості зуміли створити та відразу ж і реалізувати перший небезпечний момент. Данило Кіріченко виконав прострільну передачу в штрафний майданчик тернополян, яку вдало замкнув Сейтхалілов Сулейман. Рахунок 1:0 на користь гостей.

Одразу ж після пропущеного мʼяча жовто-зелені активізувалися, господарі намагалися створювати тиск на ворота суперників і на 31 хвилині їм вдалось зрівняти рахунок. Андрій Бей відправив м’яч майже на лінію воротарського майданчика суперників, а там своєю чергою, вдало головою виграв боротьбу – Роман Волохатий. Рахунок 1:1.

У другому таймі обидві команди активніше діяли поблизу воріт суперника. Тернополяни створювали багато небезпечних моментів, але реалізувати їх у забитий гол так і не вдалося. В свою чергу “Діназ”, шансів забити гол не втрачав. Андрій Ткачук із штрафного майданчика тернополян відправив м’яч у “девʼятку”.

Це взяття воріт мабуть стало переломним у зустрічі. Господарі, попри всі свої намагання, так і не змогли нічого створити, задля бодай одного забитого мʼяча. Натомість заробили два порушення правил у власному штрафному майданчику. У обох епізодах арбітр вказував на 11-метрову позначку. Пенальті двічі вдалося реалізувати Станіславу Мораренку. З рахунком 1:4 тернопільська “Нива” поступилася гостям із Вишгорода.

“Треба забивати голи, виграє той, хто забиває. В нас було багато моментів, просто потрібно було реалізувати. Це молодим хлопцям десь не вистачає майстерності. Діназ добрав 15 чоловік, там є хлопці з УПЛ, люди досвідчені, майстерні, і вони свої моменти використали, при тому, що їх у них було менше”, – розповів Олександр Стахів, головний тренер ФК “Нива”.

Наразі після двох турів у групі “Вибування” тернополяни перебувають на 4 сходинці із двадцяти трьома очками, а футбольний клуб із Вишгорода “Діназ” на 8 сходинці, маючи в активі 16 очок.

“Мені здається, що все, що потрібно, ми сьогодні зробили, і заміни, який зробив тренерський штаб, сьогодні привели до перемоги. Десь був фарт, бо при рахунку 1:1 ми забиваємо і потім знову забиваємо”, – поділився враженнями від гри Олександр Безсмертний, головний тренер ФК “Діназ”.

Наступний матч тернополяни проведуть на виїзді проти запорізької команди “Металург”. Гра запланована на сьоме квітня, неділю.